GardenRAND 60 

obrzeże ogrodowe ...

 

 

Wykonane z tworzywa sztucznego pozyskanego z recyklingu, z dodatkiem składników dzięki którym jest odporne na warunki atmosferyczne. Podstawowe właściwość

GARDEN RAND 55 mm stosowane zamiennie z krawężnikami betonowymi, przy układaniu kostki brukowej, płytek betonowych i tarasowych, ścieżek na których wysypany jest kamień lub piasek.można uzyskać idealnie proste odcinki oraz uzyskać dowolne kształty w płaszczyźnie poziomej.doskonale nadaje się do oddzielenia trawników od poboczy, kamienia, kory, części tematycznych, wydzielenia chodników, ścieżek, kącików tematycznych.

Obrzeże GardenRAND 55 x 1000 mm łączy się ze sobą za pomocą wbudowanego systemu mocującego tworząc odcinki proste. Można również łączyć ze sobą obrzeże pod kątem prostym 90 stopni, a także po nacięciu tylnej belki technicznej tworzyć krzywizny.

długość elemntu: 1000 mm

produkt Polski

stosować rękawice ochronne

stosować okulary ochronne

chronić przed dziećmi

Wykonane z tworzywa sztucznego pozyskanego z recyklingu, z dodatkiem składników dzięki którym jest odporne na warunki atmosferyczne.

 

Podstawowe właściwość GARDEN RAND 60 mmstosowane zamiennie z krawężnikami betonowymi, przy układaniu kostki brukowej, płytek betonowych i tarasowych, ścieżek na których wysypany jest kamień lub piasek.można uzyskać idealnie proste odcinki oraz uzyskać dowolne kształty w płaszczyźnie poziomej.doskonale nadaje się do oddzielenia trawników od poboczy, kamienia, kory, części tematycznych, wydzielenia chodników, ścieżek, kącików tematycznych.

 

Obrzeże GardenRAND 60 x 1000 mm łączy się ze sobą za pomocą wbudowanego systemu mocującego tworząc odcinki proste. Można również łączyć ze sobą obrzeże pod kątem prostym 90 stopni, a także po nacięciu tylnej belki technicznej tworzyć krzywizny.

GardenPlast 

Sp. z o.o. Sp.k.

 

Sosnowa 3b

43-332 Pisarzowice POLAND

TAX ID: PL9372625600

 

Content copying forbidden without the author’s permission © GardenPlast 2019